O matko, DIETA! 39 dni do wylotu do ALGHERO!

11:17 Monika Chrzanowska 0 Comments

Nic tak nie motywuje do podjęcia diety jak... wyjazd. Dwa dni temu, czyli 3 kwietnia postanowiłam rozpocząć dietę - choć do tej pory w zasadzie każda jedna nie przynosiła ŻADNYCH efektów, pomyślałam, że ostatnią próbę należy podjąć, szczególnie w takich okolicznościach!

 This photo of Alghero is courtesy of TripAdvisor

Szczegóły wyjazdu:

Po krótkim zastanowieniu i przekalkulowaniu kosztów postanowiliśmy wpierw z Warszawy polecieć do Oslo, a stamtąd bezpośrednio już do Alghero.

Wylot:
14.05.2014r. Warszawa (Lotnisko Chopina) 6:15 - Oslo (Sandefjord-Torp) 8:00
Oslo (Sandefjord-Torp) 18:00 - Alghero (Alghero-Fertilia,Riviera del Corallo) 21:30

Na lot do Alghero zmuszeni będziemy czekać 10 godzin ale dzięki temu nie tylko zwiedzimy Alghero ale także pozwolimy sobie na szybkie zwiedzanie Oslo :)
Przez kilka dni przeglądaliśmy oferty hoteli, zarówno tych z bezpośrednim dostępem do plaży, śniadaniem wliczonym w cenę jak również oferty hoteli położonych odrobinę dalej od plaży ale ze świetnie wyposażonym kompleksem wypoczynkowym.

W rezultacie zdecydowaliśmy się na Hotel Rina - czterogwiazdkowy hotel położony 1.8km od centrum miasta, 100m od białych piaszczystych plaż oraz oferujący restaurację oraz odkryty basen z częścią hydromasażu. Hotel położony jest 5km od lotniska Alghero-Fertilia.

Koszt: 1000zł

zdjęcie z sieci

zdjęcie z sieci
Na miejscu planujemy również skorzystać z wypożyczalni samochodów i przykładowo, poniżej koszt wynajmu auta na 4 dni:

Fiat 500 - 150€

zdjęcie z sieci
Alfa Romeo Giulietta - 200€

zdjęcie z sieci

Do wyjazdu pozostało nam 39 dni, Pan Aleksander również przystąpił do diety i razem, przynajmniej spróbujemy, lepiej wyglądać podczas tych kilku dni wolnego... :)
Znając życie, to on schudnie i będzie wyglądać rewelacyjnie, a ja zostanę okrągła jak pączek... Cóż, pozostaje nadzieja, że w Alghero przygrzeje słoneczko i stopi nadmiar tłuszczu :)

Lecimy tak naprawdę na niecały tydzień - dla niektórych krótko, dla mnie pierwszy urlop od lat, więc nawet myśl o tych kilku dniach powoduje, że nie mogę się już doczekać wylotu!

Niedługo po powrocie - relacja z urlopu! 


zdjęcie z sieci

zdjęcie z sieci
zdjęcie z sieci

0 komentarze:

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...