Konkurs mikołajkowy: do wygrania bony do wykorzystania na pyszne.pl! 50zł oraz 2x25zł!

09:46 Monika Chrzanowska 0 Comments

Witam serdecznie w ten zimny mikołajkowy dzień! :)


Konkurs mikołajkowy

Wraz z serwisem pyszne.pl postanowiliśmy zrobić Wam niespodziankę i podarować Wam, moim zdaniem, dość atrakcyjne nagrody w postaci bonów do wykorzystania w serwisie pyszne.pl o wartości: 


- 50zł

- 25zł
- 25zł


Warunkiem otrzymania bonu jest... przesłanie odpowiedzi na pytanie: "Co jest Twoim wymarzonym prezentem pod choinkę?"


Odpowiedzi należy przesyłać na adres mailowy: maxymonium@gmail.com w tytule "konkurs mikołajkowy". Na zgłoszenia czekamy do dn. 08.12.2013r. do godz. 23:59. 
Proszę o zapoznanie się z regulaminem konkursu, który znajduję się poniżej logo pyszne.pl.

Zachęcam również do polubienia Maxymonium kulinarne na Facebooku: Maxymonium kulinarne, dzięki czemu będziecie na bieżąco z nowymi konkursami!

Najciekawsze odpowiedzi nagrodzimy wyżej wspomnianymi bonami.

Regulamin konkursu:
  • Konkurs rozpoczyna się dn. 06.12.2013r., a zakończy się w dn. 08.12.2013r. o godz. 23:59. Wyniki zostaną ogłoszone dn. 09.12.2013r. o godz. 12:00
  • Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest przesłanie odpowiedzi na pytanie: "Co jest Twoim wymarzonym prezentem pod choinkę?" na adres: maxymonium@gmail.com z tytułem "konkurs mikołajkowy", w podanym wyżej terminie.
  • Spośród nadesłanych odpowiedzi zostaną wybrane najciekawsze, naszym zdaniem, marzenia świąteczne i nagrodzone bonami.
  • Miejsce 1 - bon o wartości 50zł; Miejsce 2 oraz 3 - bon o wartości 25zł.
  • Bony można zrealizować tylko zamawiając jedzenie online w serwisie Pyszne.pl, w restauracjach, które posiadają w ofercie płatność online oraz które dowożą jedzenie pod adres wpisany przez zwycięzcę. Należy to sprawdzić podając adres dostawy na stronie pyszne.pl
  • Konkurs odbywa się na terenie Polski.Zachęcam również do zapoznania się z serwisem pyszne.pl, osobiście korzystam z niego dość regularnie, szczególnie, że pozwala mi na pominięcie kontaktu telefonicznego, umożliwia płatność online co jest wyjątkowo wygodne, szczególnie gdy nie chce nam się wychodzić z pracy/domu :)


Pyszne.pl – zamawiamy jedzenie online!

Serwis pyszne.pl powstał w 2010 roku jako zaspokojenie potrzeb wciąż prężnie rozwijającego się rynku zamawiania jedzenia z dowozem. Pyszne.pl posiada w swojej bazie ofertę z ponad 1200 restauracji w całej Polsce. W dzisiejszych czasach wykorzystanie interenetu zarówno w komputerach jak i w urządzeniach mobilnych stało się tak oczywiste, że idea zamawiania jedzenia online wpisała się w ten trend doskonale. Jest to także ogromne ułatwienie: wystarczy podać adres na stronie pyszne.pl by móc zamówić z pośród restauracji oferujących dowóz jedzenia pod wskazany adres. Nie trzeba znać sterfy dowozu, system sam pokaże nam tylko te restauracje, które w naszej okolicy ten dowóz oferują. Bardzo szybko i sprawnie wybieramy dania, na które mamy ochotę, klikając na nie, trafiają wprost do wirtualnego koszyka. Również zapłata za jedzenie może odbywać się online. Do wyboru mamy płatność kartą, przelew lub system PayPal – można także zaznaczyć płatność gotówką przy odbiorze. 
Dodatkowo, każdy zarejestrowany użytkownik składający zamówienie, zbiera tym samym punkty lojalnościowe, które może wymienić na atrakcyjne rabaty w Strefie Premium. Klient pyszne.pl, może także wyrazić swoją opienię na temat restauracji i jedzenia, które zamówił, będzie ona także dostępna dla innych użytkowników. W ten sposób można sprawdzić jakiej jakości jedzenie oferuje wybrana restauracja. 
Pyszne.pl jest jednym z najszybciej rozwijających się serwisów do zamawiania jedzenia w Polsce, a o jego popularności świadczy także prężnie działający Fanpage na Facebooku.

0 komentarze:

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...