Wyniki konkursu mikołajkowego z pyszne.pl !

12:00 Monika Chrzanowska 1 Comments

Witam serdecznie wszystkich uczestników konkursu z pyszne.pl - wszystkie Wasze marzenia choinkowe były wyjątkowe, niektóre materialne, a inne, chyba te najwspanialsze związane były z chęcią przezwyciężenia własnych słabości, dbaniem o rodzinę, a także o to wszystko co nas otacza. Prawdę mówiąc, miałam nadzieję, że pod choinkę nie zażyczycie sobie wyłącznie nowych sprzętów, gadżetów ale również wspomnicie o najbliższych, wykażecie się dbałością o to co jest wokół Was i nie zawiodłam się!

Ogromnie się cieszę, że nie wszyscy mamy wyłącznie potrzebę gnania za nowościami ale potrafimy też przystanąć i dostrzec to co najważniejsze, zajrzeć wewnątrz siebie :) i jak to napisała jedna z uczestniczek "Czasami rzeczy materialne to nie wszystko, a moje marzenia zawsze wiązały się z myślą o kimś, a nie o czymś..."

zdjęcie z sieci


Dlatego też nagrody w konkursie trafiają do trzech wyjątkowych osób... 

Z powodu braku niektórych pełnych danych, podaję początek adresu mailowego:

1 miejsce - bon o wartości 50zł - "isetta"
2 miejsce - bony o wartości 25zł - "agula12382" i "klaudyjka0"


Wszystkim uczestnikom konkursu z pyszne.pl serdecznie dziękuję za udział i przede wszystkim życzę Wam spełnienia marzeń! I co najważniejsze: NIE BÓJMY SIĘ MARZYĆ! :)


Sponsor nagród:


Na koniec przypominam tylko: Bony można zrealizować tylko zamawiając jedzenie online w serwisie Pyszne.pl, w restauracjach, które posiadają w ofercie płatność online oraz które dowożą jedzenie pod adres wpisany przez zwycięzcę. Należy to sprawdzić podając adres dostawy na stronie pyszne.pl. 

1 komentarz:

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...